Proč teď moc nepíšu

28.11.2022

Ahoj holky, možná jste si všimly, že moje příspěvky už teď nejsou moc pravidelné. Nebojte se, nezapomněla jsem na vás, ale i já mám občas útlum a potřebuji se stáhnout.

Nastal podzim, a tak jako i moje oblíbené stromy a kytičky se chytají na odpočinek, přesně to cítím i já. To je jeden z důvodu, proč dělám podzimní úklid zahrady až na jaře 😁 - prostě mám na podzim méně energie.

Ale pokud vám chybím nebo potřebujete s něčím osobním poradit, jsem tady pořad pro vás. Pište soukromé zprávy na Facebooku nebo se přidejte do naši uzavřené skupiny Šuškanda, tam jsem pořád. Akorát jsem teď hodně omezila a odmítala program S úsměvem. Soustředím se teď více na jednorázové rady, které, jak je vidět rády využíváte. A moc mě to těší. Moc mě těší, pokud můžu pomoci nebo vám předat něco z mých zkušenosti.

Než nastal můj útlum, jsem šťastná, že jsem stihla dvě úžasné věci.

Po promítání filmu Svobodné děti, které jsme pořádaly s kamarádkou v srpnu, jsem pochopila, že potřebujeme ve Mšeně naši vlastní setkávací skupinu. A tak jsme spojily síly a vznikl klub pro maminky a jejich děti. Už od října se pravidelně scházíme a plníme si svá přání. Děti se vyběhají a vydovádějí s ostatními dětmi. Mají tu důležitou socializaci 😉 A my maminky se můžeme zase vypovídat a navzájem se třeba svěřit s tím, co nás trápí.

Jedna moje kamarádka řekla, že podobné klubíky jsou hlavně pro socializaci maminek a myslím, že měla pravdu. Častěji to potřebujeme my, než naše děti 😁

Do budoucna máme velké plány a tímto prvním startovacím rokem teprve začínáme a zkoušíme naše možnosti. Pokud je některá z vás z mého okolí nebo si jen chce udělat výlet, nebojte se mě kontaktovat a můžete se přidat.

Druhá úžasná věc je "pouze" moje rozhodnutí. Konečně jsem se rozhodla dát dohromady svoje příběhy o malém Popikovi a udělat z nich plnohodnotnou knížku. Bude to ještě hodně práce, ale pro mě je důležité to odhodláni, které mi zatím chybělo. A i to že jsem zase o krůček blíže ke splnění svého velkého snu.

Jinak krátkou ukázku z tvorby jste si mohly přečíst v minulém článku "Proč kluci zlobí".

Hezký den!

Kudrnatá máma